KONST / Litografier / Färglitografi 13207105
nr 1320 7105
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Förvår. Signerad, numrerad 148/230, , saknar glas. Motivet: 60x42 cm
Kondition: slitage, skador
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:46:31
16/4 09:41:33
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius